ארונות

ארונות לחדרי ילדים

לאחר שבחרנו את המיטה לילד שלנו עכשיו צריך לרכוש ארונות לחדרי ילדים, מה שחשוב בארונות לחדרי ילדים זה שיהיה מספיק מקומות אחסון שיוכלו להכיל את כל מה שהילד או הילדה שלנו צריכים, ואין ספק שמדובר בהרבה דברים אם זה בגדי קיץ, בגדי חורף, מצעים, מגבות ואפילו משחקים, לכן מה שחשוב זה שארונות לחדרי ילדים יהיו מספיק גדולים , מה גם חשוב? לדעת את מידות החדר בכדי שכאשר מזמינים או מעצבים ארונות לחדרי ילדים חשוב שיתאימו לחדר כדי שתהיה יכולת לנוע ושארונות חדרי ילדים לא יתפסו מקום רב גם לכך יש חשיבות רבה, חברת שמנת מתמחה בתחום ארונות לחדרי ילדים ולה מבחר גדול של ארונות שונים בגדלים ובעיצובים שונים, לכן זה מתאים לכל חדר ילדים, מלבד העיצוב המרהיב של חברת שמנת לארונות חדרי ילדים גם האיכות ומוצרי הגלם הם עמידים ועומדים בתו התקן המתאים לחדרי ילדים.

כאשר אנו רוכשים חדר ילדים חדש עבור ילדינו, אחד הרהיטים החשובים שיש לחשוב עליו יהיה ארונות לחדרי ילדים. חשוב כי כל הפריטים של הילד, כול הבגדים, הצעצועים, המצעים ועוד, יוכלו להיות מאוחסנים בצורה נגישה וקומפקטית בארון הילד. השאלה שהרבה הורים שואלים היא האם לרכוש ארונות לחדרי ילדים עם שתי דלתות אטו שלוש. אם אתם חושבים כי ארונות לחדרי ילדים, יישארו איתם עד גיל הבגרות אז אולי כדאי כי תרכשו ארון בעל 3 דלתות. זה גם תלוי בחפצים ובבגדים של הילד ומי כמוכם מכיר את צרכיו של ילדיכם. תוכלו להזמין חלוקה של ארון אשר תתאים לילד מבחינת תליית הבגדים, מידוף ועוד.

ניצול השטח וחלוקה נכונה של פנים ארון הילדים

מהבחינה העיצובית יש להתאים את ארונות לחדרי ילדים שיתאימו לשאר הריהוט ואף לא יהיו ילדותיים מדי, יש לדעת כי וארון יכול להישאר פריט ריהוט חיוני בחדר הילדים עד שהילד יתבגר. אם מדובר בארון שהוא איכותי ועשוי מעץ מלא, אין כל סיבה שתצטרכו להחליף אותו. שי לוודא כי הילד יהיה נגיש לארון הבגדים שלו. חשוב כי אם מדובר בילדים שהם יחסית עדיין קטנים, לא תיתפסנה ידיהם בדלתות הארון ולכן, יש לרכוש ארונות לחדרי ילדים שיהיו בטיחותיים. שי לוודא כי הידיות בדלתות הארונות, תהיינה נוחות לילד והוא יוכל לפתוח ולסגור את הארון בקלות. גם מראה היא חשובה בארון הילדים, היות וילדים מעוניינים ממש כמו כולנו להסתכל במראה על מנת להתלבש נכון.

למדו את הילדים לסדר את הארון

חשוב כי הילדים ילמדו את הסדר בארונות. כאשר הכל יהיה מבולגן, הילד יבין כי הוא מתקשה להוציא בגד מהארון כי הוא פשוט בלגן אותו. יש להיות עם הילד ולהסביר לו כיצד מסדרים את הארון. הוא עצמו ילמד עד כמה נעים למצוא כל בגד, צעצוע או ספר במקומו. יש למצוא גם מקום נוח לנעליים. יש ארונות לחדרי ילדים, שיש בהם מקומות מיוחדים לסידור הנעליים. עשו גם בנעליים סדר מופתי כך שהנסיך הקטן או הנסיכה, יוכלו למצוא הכל בנגישות וקלות.